vorige volgende

RO 1959 Nr. 1123 (22-10-59) 40p.
Nr Naam Vn Titel L P Pag. Creators Code Anderen
1 Lucky Luke V31 Bootrace op de Mississippi 2 13/22 25 26 Morris (t), Rene Goscinny (s)   1967-1513
2 Buck Danny V28 Proefmodel FX-13 2 20/22 39 40 Victor Hubinon (t), Jean-Michel Charlier (s) FX.1-44  
3 Flip Flink V3 In de Nieuwe Wereld 2 6/23 11 12 Eddy Paape (t), Jean-Michel Charlier (s)    
4 Sandy en Hoppy* V2 Teddy en de eucalyptus 2 2/11 3 4 Willy Lambillotte (st)    
5 Allan Cardan W4 De uittocht van het Hengselkruis 2 3/22 5 6 Gérald Forton (st)    
6 Saki W5 Saki en Zuni in het grote woud 2 6/14 7 8 René Hausman (st)    
7 Johan en Pirrewiet V17 De zeven bronnen 1 30/46 42 Peyo (st)   SW:1970-46
8 Guust Flater* V88 Ja dat is mijn beste 1/2 1/1 COM André Franquin (st), Jidéhem (s) 89 1976-1981
9 Stripverhalen zonder stripverhalenserie W671 In vier tekeningen het einde van het roofdier 1/2 1/1 COM      
10 Ouwe Niek V3 De citroeneters 1 12/30 17 Marcel Remacle (st)   SW:1969-46
11 Jozef de uitvinder W1 In zijn overvolle laboratorium legt 1 1/2 1/1 COM     1959-1111
12 Guus Slim V4 Vrachtboten in de avond 2 11/25 21 22 Maurice Tillieux (st)   SW:1970-4
13 Jan Kordaat V19 Neptunus' geheim 2 8/22 15 16 Jijé (t), Philippe Gillain (s)    
14 Beverpatroelje V11 Het verzonken dorp 2 7/28 13 14 MiTacq (t), Jean-Michel Charlier (s)    
15 Verhalen van Oom Wim* V434 De dynamietkoning 4 1/1 COM Gérald Forton (t), Octave Joly (s)    
16 Robbedoes V56 Z van Zwendel 1 28/41 48 André Franquin (t), Jidéhem (t), Greg (s)    

RO 1959 Nr. 1123 (22-10-59) 40p.
Nr Naam Vn Titel L P Pag. Creators Code Anderen
1 Lucky Luke V31 Bootrace op de Mississippi 2 13/22 25 26 Morris (t), Rene Goscinny (s)   1967-1513
2 Buck Danny V28 Proefmodel FX-13 2 20/22 39 40 Victor Hubinon (t), Jean-Michel Charlier (s) FX.1-44  
3 Flip Flink V3 In de Nieuwe Wereld 2 6/23 11 12 Eddy Paape (t), Jean-Michel Charlier (s)    
4 Sandy en Hoppy* V2 Teddy en de eucalyptus 2 2/11 3 4 Willy Lambillotte (st)    
5 Allan Cardan W4 De uittocht van het Hengselkruis 2 3/22 5 6 Gérald Forton (st)    
6 Saki W5 Saki en Zuni in het grote woud 2 6/14 7 8 René Hausman (st)    
7 Johan en Pirrewiet V17 De zeven bronnen 1 30/46 42 Peyo (st)   SW:1970-46
8 Guust Flater* V88 Ja dat is mijn beste 1/2 1/1 COM André Franquin (st), Jidéhem (s) 89 1976-1981
9 Sheaffer's W7 Jacht op avontuur 1/4 11/52 11 Kari (t)    
10 Stripverhalen zonder stripverhalenserie W671 In vier tekeningen het einde van het roofdier 1/2 1/1 COM      
11 Ouwe Niek V3 De citroeneters 1 12/30 17 Marcel Remacle (st)   SW:1969-46
12 Jozef de uitvinder W1 In zijn overvolle laboratorium legt 1 1/2 1/1 COM     1959-1111
13 Guus Slim V4 Vrachtboten in de avond 2 11/25 21 22 Maurice Tillieux (st)   SW:1970-4
14 Jan Kordaat V19 Neptunus' geheim 2 8/22 15 16 Jijé (t), Philippe Gillain (s)    
15 Beverpatroelje V11 Het verzonken dorp 2 7/28 13 14 MiTacq (t), Jean-Michel Charlier (s)    
16 Verhalen van Oom Wim* V434 De dynamietkoning 4 1/1 COM Gérald Forton (t), Octave Joly (s)    
17 Robbedoes V56 Z van Zwendel 1 28/41 48 André Franquin (t), Jidéhem (t), Greg (s)